Батутні тренування

Тренування на батутах для дітей та дорослих.

Батут і акробатика – це прекрасна альтернатива тренажерній залі, бігу та інших кардіо навантажень! Заняття на батуті і акробатика – це відмінне тренування вестибулярного апарату для всіх активних людей різного віку та фізичної форми. Тренування на батуті можуть замінити тренування в тренажерному залі, завдяки рівномірно розподіленим навантаженням на всі групи м’язів вашого тіла. На тренуваннях учні так само виконують вправи на гнучкість і силу, що дає всебічну спортивну підготовку!

Батут відмінно розвиває координацію і орієнтацію в просторі, що є необхідною підготовкою складно координаційних видів спорту, таких як лижі, сноуборд, вейкборд, кайт-серфінг, серфінг, роллики, трюковий самокат, скейтбординг.

У дітей батут формує правильну поставу і спритність, що є необхідними навичками для гармонійного розвитку дитини та правильного формування м’язів дитини

Заняття на батутах проходять цілий рік.
Вікові обмеження відсутні!
Заняття можливі тільки при відсутності медичних протипоказань!

Наші групи:

  • Діти (від 4-х до 8-ми років)
  • Підлітки (від 9 до 18 років)
  • Доросла (18 +)
  • Передсезонна подготока (лижі, сноуборд, вейкборд, ролики, скейт, трюковий самокат, тощо)

Навантаження підбирається індивідуально під кожного учня, враховуючи його рівень підготовки і індивідуальні можливості. Ми використовуємо методику «від простого до складного» що дає можливість планомірного збільшення навантаження.

Графік тренувань:

Дитяча група:
Вівторок, четвер 17:00 – 19:00
Субота 10:00 – 12:00

Доросла група і передсезонна підготовка:

Понеділок, середа, п’ятниця 18:00 – 20:00, субота 12:30 – 14:00 (14:30)

ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ОБОВ’ЯЗКОВИЙ ЗА ТЕЛ 0985408355 АБО ЧЕРЕЗ КНОПКУ ЗАПИСУ НА САЙТІ

 тривалість ВАРТІСТЬ
Заняття в групах «діти» і «підлітки» 120 хв.400 грн/чол
Заняття в дорослій групі і групі передсезонної підготовки 90хв – 120хв. 400 грн / чол
Абонемент 3р / тиждень * 10 занять / міс 3500 грн.
Абонемент 2р / тиждень* 6 занять / міс 2300 грн.

Умови використання абонемента:

  • Термін дії абонемента – 1 календарний місяць з дати першого відвідування.
  • Абонемент іменний і не передається в користування іншим особам.
  • У разі відсутності учня на тренуванні без попередження адміністратора / тренера школи (за добу) заняття заняття вважається використаним
  • У разі закінчення строку використання абонемента (1 місяць) гроші за нього не повертаються

Тренування проходять в батутними-акробатичному залі ЦЕХ.

Батутними клуб «ЦЕХ» – професійно обладнаний батутними зал з 5 батутами типу eurotramp, стінкою для відпрацювання трюків, і чудовою акробатично / паркур зоною з повітряними доріжками. У залі є хороша зона для розминки, слеклайн, воркаут зона, балансборди, і болдерінг. Так само в залі є мотузковий парк і безліч скелелазні стендів. Зал обладнаний зручними роздягальнями, шафками для зберігання речей і душовою. Температура в залі комфортна завдяки гарній системі вентілляциі. Все обладнано захисними матами і настилами для максимальної безпеки під час тренувань.

Наша школа вибрала цей зал як найзручніший зал міста Києва для тренувань, завдяки його функціональності та зручному розташуванню в безпосередній близькості від метро і транспортних розв’язок.

Зал розташований в ТРЦ «Мармелад» за адресою вул. Борщагівська, 154 на 6-му поверсі з протилежного боку від Спорт лайфа (йти по коридору за вказівниками).

Замовити дзвінок Записатися