Тренер по скейту та лонгборду
“Привіт, мене звуть Сашко, мені 23 роки, на скейті катаюся більшу половину свого життя, а точніше 12 років. Також вчу вже 6 років бажаючих кататися на дошці, обожнюю сноуборд і в зимовий час його викладаю. Люблю всі види екстремального спорту і саме це рухає мною по життю! “
Заняття проходять за адресою: Київ, Велика Васильківська 55, Алея Здоров’я, НСК Олімпійський, сектор D-15 навколо чаші стадіону (вхід вільний). Дивитися карту.
![Тренер по скейту и лонгборду](https://victoryschool.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG_9677-791x1024.jpeg)
![Тренер по скейту и лонгборду](https://victoryschool.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG_9777-682x1024.jpg)