Навчання з лонгбордингу

Лонгбординг сьогодні – це ціла субкультура, заснована серферами Америки в 60-х роках 20-го століття. Даний вид катання на дошці при правильному виконанні не тільки дозволить вам легко і швидко пересуватися по місту, а й дасть можливість відчути себе справжнім серфером міських вулиць.


Тренери Victory School навчать вас кататися на лонгборді. Чи безпечно, правильно, легко і в найкоротші терміни ви будете вже впевнено стояти на дошці.

Навчання на лонгборді. Ми навчаємо дорослих і дітей. Рівень катання і підготовки визначає тренер під час заняття і будує індивідуальну програму підготовки для кожного учня. Заняття для дітей проходять в ігровій формі, що дозволяє швидко і невимушено навчатися катанню на лонгборді.

Напрямки, за якими ми навчаємо катати на лонгборді:

  1. Лонгборд база – під час заняття ми покажемо вам, як правильно маневрувати дошкою. Ви дізнаєтеся, що таке карвінг та пампінг, як зупинятися і що вам потрібно зробити, щоб подружитися зі своєю дошкою.
  2. Основи фрістайлу та слайдів – ви завжди задавалися питанням, як люди крутять і перевертають свої дошки, коли ви навіть не можете відірватися від землі? Не бійтеся! Ми покажемо вам, як саме робити трюки, ось як ми!
  3. Основи лонгборд танців – ми навчимо вас всіх основних кроків, щоб рухатися разом з музикою. Включаючи прості Cross Steps, Peter Pans і все, що вам потрібно знати, щоб відчути баланс та зрозуміти, як рухатися на лонгборді.


* Split заняття – урок для двох дорослих або дітей володіють приблизно однаковим рівнем катання і здібностями.

Графік групових занять

ГРУПА №1ГРУПА №2
пн
вт18:00 19:3010:00 12:00
ср
чт18:00 19:3010:00 12:00
пт
сб10:30 12:0010:00 12:00


У літній та зимовий період графік занять може відрізнятися.


Також в школі ви можете взяти напрокат лонгборд, захист та інший спортивний інвентар.

У нашому шоу-румі на Олімпійському ви зможете підібрати собі якісне спорядження для заняття цим прекрасним видом спорту.


Заняття проходять на найбільшому майданчику Києва – Алея Здоров’я – НСК Олімпійський. – сектор D-15.

Хочеш швидко та з гарантією навчитися кататися? Приєднуйся до нашої дружної компанії райдерів вже сьогодні!

Замовити дзвінок Записатися