Категорії
Uncategorized

Алея Здоров’я – парк Муромець.

Це місце для вашого спортивного та активного сімейного відпочинку в мальовничому парку Муромець, спеціальна доріжка для катання на роликах, скейтах логбордах, квадах, прокат роликів, скейтів, лонгбордів, квадів, аренда професійних батутів, школа стрибків на батуті, школа роликів, скейтбордингу, лонгбордингу, шоу-рум професійного спортивного спорядження, ремонт та майстерня, а ще вас чекає дружня та позитивна атмосфера команди та тренерів!  Завітайте до нас та відчуйте справжню атмосферу спортивного відпочинку в тихій парковій зоні.

Батутна зона: 

Батутна тераса Алеї Здоров‘я На терасі встановлені 2 професійні батути. Прийшовши до нас ви зможете просто пострибати по фану чи позайматись з тренером. Безпека для нас – головне, тому площадка повністю облаштована мякими матами та повністю відповідає правилам безпеки. Ми проводимо індивідуальні та групові тренування та майстер класи та спеціальну батутну підготовку для лижників, сноубордистів, вейкбордистів, кайтерів, ролерів та інших складнокоординаційних екстремальних видів спорту.

Школа:

На Алеї Здоров’я по попередньому запису ви можете скористатись послугою професійних інструкторів з роликів, скейтборду, лонгборду, велосипеду, та стрибках на батуті.

Вас навчать вас правильно кататись чи стрибати на батуті та виконувати елементи та трюки безпечно,  правильно та з легкістю в виконанні! 

Індивідуальні заняття:
Ролики, квади, скейт, трюковий самокат, лонгборд, батут:

30хв – 250 грн

1 година – 450 грн

Спліт заняття (2 учні, 1 тренер)  – 650 грн

Міні група (3 учні) – 750грн + 250грн доплата за кожного наступного учня

В літній період на території локації працює дитячій спортивний табір денного типу.

Деталі по табору та ціні – ближче до запуску (coming soon) 

Також ми пропонуємо до вашої уваги корпоративи , дитячі свята та дні народження зі спортивною програмою на природі мальовничого парку Маромець за доступними цінами! 

Для запису на заняття , бронювання батутів , проведенню дитячих свят , корпоративів та днів народження телефонуйте 0985408355чи лишайте заявку на сайті : victoryschool.com.ua

До зустрічі на Алеї Здоров’я у  парку Муромець.

всім спорт! 

Замовити дзвінок Записатися